Gizlilik Politikası

https://nelsonjarrin.com/ web sitesi, kişisel verilerinizin kontrolünden sorumlu olan Nelson Jarrin şirketine aittir.

https://nelsonjarrin.com/ tarafından toplanan bilgileri nasıl işlediğimizi belirleyen ve sizinle ilgili belirli kişisel verileri neden toplamamız gerektiğini de gösteren bu Gizlilik Politikasını benimsedik. Bu nedenle, https://nelsonjarrin.com/ web sitesini kullanmadan önce bu Gizlilik Politikasını okumalısınız.

Kişisel verilerinizi önemsiyoruz ve gizliliğini ve güvenliğini garanti etmeyi taahhüt ediyoruz.

Topladığımız kişisel bilgiler:

https://nelsonjarrin.com/ sitesini ziyaret ettiğinizde, web tarayıcınız, IP adresiniz, saat diliminiz ve cihazınıza yüklenen bazı çerezler hakkında bilgiler de dahil olmak üzere cihazınız hakkında belirli bilgileri otomatik olarak toplarız. Ayrıca, Sitede gezinirken, görüntülediğiniz web sayfaları veya ürünler, hangi web sitelerinin veya arama terimlerinin sizi Siteye yönlendirdiği ve Site ile nasıl etkileşimde bulunduğunuz hakkında bilgi topluyoruz. Otomatik olarak toplanan bu bilgileri “Cihaz Bilgileri” olarak adlandırıyoruz. Ayrıca, sözleşmeyi yerine getirebilmek için kayıt sırasında bize sağladığınız kişisel verileri (Ad, Soyad, Adres, ödeme bilgileri vb. dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) toplayabiliriz.

Verilerinizi neden işliyoruz?

En büyük önceliğimiz müşterilerimizin veri güvenliğidir ve bu nedenle, yalnızca web sitesini korumak için kesinlikle gerekli olan minimum kullanıcı verilerini işleyebiliriz. Otomatik olarak toplanan bilgiler, yalnızca olası kötüye kullanım durumlarını belirlemek ve web sitesi kullanımıyla ilgili istatistiksel bilgiler oluşturmak için kullanılır. Bu istatistiksel bilgiler, sistemin herhangi bir kullanıcısını tanımlayacak şekilde toplanmaz.

Web sitesini kim olduğunuzu bildirmeden veya birinin sizi, birey olarak teşhis edebileceği herhangi bir bilgiyi ifşa etmeden ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte, web sitesinin bazı özelliklerini kullanmak veya bir form doldurarak haber bültenimizi almak veya diğer ayrıntıları sağlamak isterseniz, bize e-posta adresiniz, adınız, soyadınız, yaşadığınız şehir, organizasyon, telefon numarası gibi kişisel bilgilerinizi verebilirsiniz. Kişisel verilerinizi vermek istemezseniz, web sitesinin bazı özelliklerinden yararlanamayabilirsiniz. Örneğin, Bültenimizi alamaz veya doğrudan web sitesinden bizimle iletişime geçemezsiniz. Hangi bilgilerin zorunlu olduğundan emin olmayan kullanıcılar, [email protected] aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirler.

Haklarınız:

Avrupa’da ikamet ediyorsanız, kişisel verilerinizle ilgili olarak aşağıdaki haklara sahipsiniz:

  • Haber alma hakkı.
  • Erişim hakkı.
  • Düzeltme hakkı.
  • Silme hakkı.
  • İşlemi kısıtlama hakkı.
  • Veri taşınabilirliği hakkı.
  • İtiraz hakkı.
  • Otomatik karar verme ve profil oluşturma ile ilgili haklar.

Bu hakkınızı kullanmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçin.

Ek olarak, Avrupa’da ikamet ediyorsanız, sizinle aramızda olabilecek sözleşmeleri yerine getirmek (örneğin, Site aracılığıyla bir sipariş verirseniz) veya başka bir şekilde yukarıda listelenen meşru ticari çıkarlarımızı sürdürmek için bilgilerinizi işlediğimizi belirtiriz. Ek olarak, bilgilerinizin Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri dahil olmak üzere Avrupa dışına aktarılabileceğini lütfen unutmayın.

Diğer web sitelerine bağlantılar:

Web sitemiz, bize ait olmayan veya bizim kontrolümüz dışındaki diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Lütfen bu tür diğer web sitelerinden veya üçüncü tarafların gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı unutmayın. Web sitemizden ayrıldığınızda dikkatli olmanızı ve kişisel bilgi toplayabilen her web sitesinin gizlilik bildirimlerini okumanızı öneririz.

Bilgi Güvenliği:

Bilgisayar sunucularında sağladığınız bilgileri, yetkisiz erişime, kullanıma veya ifşaya karşı korumalı, kontrollü, güvenli bir ortamda güvence altına alıyoruz. Yetkisiz erişime, kullanıma, değişikliğe ve kişisel verilerin ifşasına karşı koruma sağlamak için makul idari, teknik ve fiziksel önlemleri kendi kontrolümüzde ve gözetimimizde tutuyoruz. Ancak İnternet veya kablosuz ağ üzerinden veri aktarımı bu garanti kapsamında değildir.

Yasal açıklama:

Topladığımız, kullandığımız veya aldığımız tüm bilgileri yasaların gerektirdiği veya izin verdiği durumlarda ve haklarımızı korumak, güvenliğinizi veya başkalarının güvenliğini korumak, dolandırıcılığı araştırmak veya bir hükümet talebine yanıt vermek (örneğin bir mahkeme celbi veya benzeri yasal sürece uymak) için açıklamanın gerekli olduğuna tam inandığımızda açıklarız.

İletişim bilgileri:

Bu Politika hakkında daha fazla bilgi edinmek için veya bireysel haklar ve Kişisel Bilgilerinizle ilgili herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmek isterseniz, [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.